יוסף ניסה להתהלך בכמה שבילים כאילו זמן נצח עומד לרשותו. אחד מהם היה העולם האקדמי בו ניסה להסכין לדרישותיו בלי לשקר לעצמו בשיעור מגוחך.
מי שכותב אוטוביוגרפיה מזמין עצמו לריקודי אגו. לעולם ויצוריו יש טעם לדידו מפני שהוא היה בו. אמונה המרחיקה את הצניעות הנדרשת לכל הרהור מעמיק על גלגולי החיים. בלי תחושת המוות והסופיות אין חשיבה אמיתית. לכן שי.ה. ידבר  כאן בגוף שלישי, מרחוק כדי שיטיב להתקרב אליו.

הוא ידבר על דברים ונושאים שונים, מכאן כדי להתבונן אי שם. אירועים, מחשבות, מקצבים, זיכרונות יתגלגלו אין סוף  בהתאם לזמנו הסופי .... תעודות  אומרות שהוא נולד ב- 23 ביולי 1938 בבואנוס איירס. אמירה שאין להחשיב אותה ברצינות.
הסיבה ? עצלנותו של אביו. כדי לרשום ילוד חדש השלטונות קבעו שבועיים. פרק זמן  קצר בשביל אדם שראה עצמו לעולם טרוד ע"י דרישות מגוונות.
וכאשר לא הספיק למלא את ההוראה הממלכתית היה מאחר את תאריך הולדתם של ילודיו...סביב יוסף הודרה

יוסף יודע שבדידות קיצונית, בלא תוחלת ונחמה, מורגשת בעת המוות. תפרוץ  במותו. אך נוטה להאמין - נגד כל הגיון וסבירות - שק' תלווה אותו כאשר הוא יתנדף.
יוסף הודרה
054-6371331054-6371331
Joseph101@bezeqint.net
שד' בן גוריון 143/49 ,נתניה,ישראל
יוסף נוטה לחשוב שיש בו - ולא רק בו - פנים רבות, תכונה שלא מעידה בהכרח על חולי. היא מאפשרת לחיות במישורים ובזהויות מרובים.